Navigace: www.pedikuraplzen.cz > Detoxikační koupele

Detoxikační koupele

KOUPELE  - výběr olejů

Cedr 

Éterický olej Cedr má antiseptické, protizánětlivé a baktericidní účinky. Tonizuje nervový systém, odstraňuje nervozitu a nepohodu mysli, zvyšuje rozumovou a fyzickou aktivitu a vrací pocit sbejistoty. Olej cedru zrychluje procesy obnovení energie, povzbuzuje, hřeje a zesiluje sexuální emoce.t se připravuje

Jedle sibiřská

Éterický olej jedle sibřské se vyznačuje vysokou antibaktericidní a antivirovou aktivitou v období chřipek. Zlepšuje náladu, tonizuje, hřeje a zvyšuje životní aktivitu. Aroma jedle sibiřské se používá proti nepříjemným pachům v bytech nepo např. v automobilových salonech. Masážní přípravky s obsahem éterického oleje jedle sibiřské odstraňují svalové bolesti a zmenšují otoky.

Levandule

Éterický olej Levandule patří mezi nejpoužívanější silice, na kůži se používá i neředěná. Levandule uklidňuje, je vhodná při nespavosti, bolestech hlavy nebo migréně. Levandule má také hojivé a desinfekční účinky, proto se používá i do krémů a mastí. Osvědčuje se také při dýchacích obtížích nebo chřipce.

  Limetka

Limetkový olej, původem z Asie, má antiseptické, antivirální a baktericidní účinky. Jeho svěží vůně pomáhá při onemocněních dýchacích cest, ulevuje při kašli. Zlepšuje cirkulaci krve, je vhodný pro použití při zánětlivých problémech s klouby. V kosmetice je ceněn pro odmašťovací účinky, pomáhá v boji proti celulitidě. V aromaterapii je oblíbeným pomocníkem při léčbě depresí, osvěžuje mysl i ducha.

  • působí antisepticky
  • má antivirální a baktericidní účinky
  • působí velmi osvěživě

Pro detoxikaci používám Epsonskou sůl  a vůni vybereme podle Vás :))

image.jpg
 
© www.pedikuraplzen.cz - vytvořte si také své webové stránky